צפריר נחמני Dip. Ac
לקביעת טיפול ולשאלות
054-2478078
צרי קשר
להיות בריאה, רגועה ומאושרת

איך תימנעי מהידבקות בחיידים
 

יש שתי סיבות בסיסיות לדלקות חוזרות בדלפוחית-
1. חולשה של הגוף ושל מערכת החיסון שלך שלא מצליחים להתגבר על מתקפת החיידקים. זה קורה מכל מני סיבות. העצות שנתתי לך אתמול יכולות לסייע לחיזוק הגוף. לפעמים הדברים האלו בלבד מספיקים אך במקרים אחרים הגוף חלש מדי ויש צורך בחיזוק נוסף.

2. סיבה השנייה היא שהחיידקים שתוקפים את הגוף שלך חזקים מדי, הם מגיעים בכמות גדולה, נוח להם להתרבות והם לא מרפים.
 
הפעם אתן לך כמה עצות שיעזרו להרחיק את החיידקים מהאזורים האינטימיים.
מכיוון שהדלקת עצמה היא באזור אנטימי, גם העצות שלי נוגעות לאזור הזה. אני מקווה שתיסלחי לי שאהיה ישיר וענייני.

תחתונים- חלק מהנשים שמגיעות לטיפול לובשות תחתוני חוטיני. זה נפוץ ומקובל. אך למי שסובלת מדלקות אני ממליץ לוותר לתקופה על החוטני. החוטיני יוצר גשר בין אזור פי הטבעת לבין אזור השופכה ומאפשר לחיידקים לעבור בקלות. יש נשים שקשה להן לעשות את השינוי, אך יש לו תמורה! איזה תחתונים ללבוש? תחתוני כותנה עדיף.

שירותים- עצה נוספת נוגעת לכיוון ניגוב הישבן בשירותים. בסיסי אך חשוב. חשוב לנגב את הישבן לאחור. גם כאן המטרה היא למנוע מעבר חיידקים בין פי הטבעת לשופכן.

יחסי מין- עצה שלישית ואחרונה נוגעת ליחסי מין. הרבה פעמים קיום יחסי מין מלאים גורם להתפרצות דלקת בשלפוחית. טיפלתי בנשים שסבלו פעם אחר פעם מדלקת לאחר קיום יחסי המין, גם כשהם היו עם בן זוג קבוע.
​יכולות להיות לכך כמה סיבות:
הראשונה- סיבה גופנית- אחת הסיבות לכך היא נוזלי הסיכה הטבעיים שמאפשרים מעבר של החיידקים וכן פציעה של האזור במהלך קיום היחסים. 
הסיבה השנייה יכולה להיות רגשית. כאן נכנס הקשר בין הנפש לגוף. אצל אנשים רבים (גם נשים וגם גברים) יחסי מין הם נושא טעון. בגלל  סיבות תרבותיות, בגלל חויות שעברו בחיים, וגם כי זו אחת הסיצואציות האנטימיות ביותר שבה אנו חשופים ופגיעים. בגלל התחושות הלא קלות הגוף מתכווץ ונחלש ונהפך להיות פגיע באזור זה. 
אז מה לעשות?

כמה דברים מעשיים-
1. אם את משתמשת בדיאפרגמה כאמצעי מניעה, במידה והיא גדולה מדי היא עלולה לגרות את האזור ולגרום לחיידקים לחדור לפתח השיפכה.
2. במידה ואת מבחינה שהדלקות קשורות בקיום יחסי מין את יכולה לקחת כמוסת ויטמין c לפני, מיד לאחר קיום היחסים וגם ביום שלאחריו, זה עשוי לסייע במניעת הדלקת. (לפחות 1000מ׳ג כל פעם), או לקחת 2 קפסולות מהקראון ג׳ין שהמלצתי עליו בטיפ הקודם.
3. והדבר האחרון- את יכולה לבדוק עם עצמך האם קיום יחסי המין מתקשר אצלך למתח, לדברים מהעבר או למשהו לא פתור. האם את מקיימת אותם כשאת רוצה ומתאים לך או לפי הצרכים של בן זוגך. אלו שאלות לא פשוטות ורק נגענו בקצה הקרחון של הנושא הזה, אך דעי לך שגם בזה אפשר לטפל ונוכחתי לראות איך עבודה בכיוון הזה יכולה לשנות חיי נשים בצורה משמעותית.

בהקשר הזה אני רוצה לספר לך שאני עובד עכשיו עם מטופלת שכבר 15! שנה סובלת מדלקות אחרי כל פעם שקיימה יחסי המין. יש לה דלקת לפחות פעם בחודש ולפי הרופאים יש כבר פגיעה בתיפקודי הכלייה בגלל הדלקות. אומנם אנחנו עדיין בתהליך הטיפולי אך כבר כמה חודשים אין לה דלקות בכלל! ואין ספק שיחסי המין והאנטימיות הזוגית שלה השתפרו באורח מדהים.

 
 
רוצה להרגיש יותר טוב בלי דלקות?
 
אני מבין שהדלקת בדרכי השתן מציקה לך, והיא בטח פוגעת באיכות החיים שלך בכל מובן. 
אני רוצה לספר לך שאת יכולה להרגיש יותר טוב, בלי הדלקות ובלי הכאבים.
אחרי טיפולים רבים בנשים עם דלקות חוזרות אני יכול להגיד לך שעל מנת להרגיש יותר טוב צריך לעשות טיפול יסודי- לחזק את הגוף ולאפשר לו להתמודד עם הזיהום.
רק טיפול יסודי שמתאים באופן ספציפי למה שאת צריכה יעזור לך להיות בריאה יותר ולהחזיר את איכות החיים שלך בחזרה.
ראיתי את זה קורה הרבה יותר מפעם אחת!
אני רוצה לתת לך הצעה שתעזור לך להתחיל לטפל בעצמך.
אבל לפני שאספר לך עליה אני רוצה להגיד לך משהו חשוב- אני נותן לך אחריות מלאה על הטיפולים שאציע לך.
במה הכוונה לאחריות מלאה- אם תרגישי אחרי כמה טיפולים שאת לא מקבלת תמורה מספיקה לכספך, אחזיר לך את כל התשלום.
אני נותן את האחריות כי אני מאמין מאוד באיכות הטיפול שאני נותן ואני גם רואה את התוצאות כל פעם בקליניקה.

אז מה אני מציע?
אני הולך לתת לך הנחה על הטיפול הראשון- טיפול שבו נעשה תישאול מקיף, אני אאבחן את מקור הבעיה שלך וגם נתחיל לטפל.
ההנחה תהיה בתוקף לעוד 4 ימים בלבד.

וכל זה בהנחה של  40%!
180 ש״ח במקום 300 ש״ח על הטיפול הראשון.


יותר מזה,
אם תקבעי טיפול עכשיו, אתן לך הנחה על פורמולה טבעית לטיפול בדלקות בדרכי השתן. (זה כבר לא פורמולה בחינם כמו במייל הקודם...)
הנחה בשווי של 50 .
(ההנחה הזו על הפורמולה תקפה רק להיום ולא תהיה בתוקף בהמשך השבוע...)

אז התקשרי אלי עכשיו 
לטלפון האישי שלי 054-2478078
את גם יכולה לשלוח אלי מיסרון ואחזור אליך


או שאת יכולה לשלוח אלי הודעה כאן-